Nowe nieruchomości mieszkalne na sprzedaż

New Residential Sales

Pacific Union wraz z The Mark Company są autorytetem w zakresie marketingu i sprzedaży nieruchomości mieszkalnych w miastach. Dzięki naszej metodzie wzajemnego dopasowywania potrzeb nabywców i celów deweloperskich osiągamy niezrównane wyniki.

Ubezpieczenia

Insurance

Kiedy już znajdziesz swój idealny dom, skorzystaj z porady eksperta z polecanej przez Pacific Union firmy ubezpieczeniowej i ochroń go dobrze dopasowanym ubezpieczeniem.

Zarządzanie nieruchomościami

Property Management

Pacific Union International posiada długą historię partnerstwa z właścicielami nieruchomości ukierunkowanego na wzrost ich portfeli inwestycyjnych na rynku nieruchomośći.

Nieruchomości komercyjne

Commercial Real Estate

Wspierana przez wysoką rozpoznawalność marki Pacific Union oraz jej solidne podstawy marketingowe, nasza Agencja Komercyjna specjalizuje się w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości komercyjnych - apartamentów, biur, powierzchni handlowych i przemysłowych - dla różnych rodzajów klientów.

Wynajem

Rentals

Uzyskaj dostęp do najbardziej wyjątkowych nieruchomości na wynajem w regionie Zatoki San Francisco z pomocą naszych specjalistów dod nieruchomości na wynajem.

Relokacje

Nieważne czy przeprowadzasz się do czy opuszczasz region Zatoki Sand Francisco.. czy robisz to z powodów zawodowych czy prywatnych... pomożemy Ci w tym.